Akční letenky na Kanárské ostrovy může využít pár nejrychlejších čtenářů ke skvělému červencovému výletu na Lanzarote. Ohromnou výhodou je, že využijeme víkend a státní svátky věrozvěstů a Jana Husa. Z dovolené tak vypotřebujete pouze jeden den, pondělí. Odlet bude v pátek 1. července a návrat v úterý 5. července. K letenkám jsem přiřadil apartmán u pobřeží s výhledem na moře. Kvůli ceně jsem sáhl pro ubytování ve 4 lidech, pokud byste jeli jen ve 2, cena bude o několik stokorun dražší. Jen ve 4 je ale výhodné i kvůli zapůjčení automobilu, což rozhodně doporučuji. 

 

<

 

Důkladného průvodce po Lanzarote naleznete zde. Pro srovnání, tolik stojí dovolená na Lanzarote přes CK >>

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe vlastním automobilem. Alternativně pak se společností Flixbus. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Lanzarote – Leipzig pro termín 1. – 5. července za 89€. Cena letenek je platná v okamžik sepsání, s obsazeností letadla bude stoupat. Zkusit případně můžete i jiné datum, některé letenky jsou i 10€ levnější (ale dovolenou bez nutnosti čerpat dovolenou ocení více lidí).

 

Letenky na Kanáry

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně na 5 dní je to zcela zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

 

Všechny hotely na Lanzarote pro tento termín, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

Všechny hotely na Lanzarote pro tento termín, srovnané dle ceny za čtyři osoby, naleznete zde >>

 

Zajímavě vypadá v poměru cena/kvalita hotel Happy Lanzarote za 5298Kč za 4 lidi a celý pobyt. Rezervovat ho můžete zde. Vybrat si můžete ubytování luxusnější, nebo využít jen letenky, ostrov si projet a ubytování brát při cestě. To už je cílech každého čtenáře :).

 

Letenky na Kanáry

 

 

Pokud pojedete ve větší skupině, zvážil bych i využití AirBnb. Jde o službu, díky které nejenom ušetříte, ale dostanete se i tam, kam byste se jinak nedostali. Je třeba možné si pronajmout lod, nebo celou vilku u pláže. Nezapomente uplatnit náš kupon na 500Kč slevu.

 

Všechny nabídky na AirBnb na toto datum, naleznete zde.

 

A nyní, když máme zajištěné letenky i ubytování, zbývá vyřešit automobil. Ten si rezervujte přes RentalCars a vyzvedněte si ho přímo na letišti. Snáze se tak dostanete k hotelu i lépe prozkoumáte ostrov.

 

 

Kanárské ostrovy v červenci na 5 dní (přes víkend a státní svátky) za 3730Kč! (obě letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!