Plánovali jste během jara prozkoumat krásy Kanárských ostrovů, konkrétně pak dech beroucího Tenerife? Rádi byste zdolali nejvyšší vrchol Španělska či zabořili nohy do černého vulkanického písku? Pak využijte akčních letenek společnosti WizzAir z Vídně za skvělých 1400 Kč! Tato cena platí pro členy klubu WizzAir, nejste-li členy, letenky zakoupíte o 20 euro dráž. Podrobného průvodce po Tenerife si můžete zcela zdarma přečíst zde. Veškeré zájezdy na Tenerife s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet je z velice dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady na dovolenou, a to transfery z/na letiště, stravování, ubytování nebo cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Abyste zažili z ostrova co nejvíce, určitě si zapůjčte vlastní automobil

 

Ubytování vyřešte klasicky přes Booking nebo využijte služeb soukromníků na webu Airbnb. Při kliknutí na tento odkaz navíc získáte slevu na vaše první ubytování! 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Tenerife – Vídeň v termínu 16. – 21. dubna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Tenerife
Kanárské ostrovy (Tenerife) z Vídně od 1400 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!