Už za pár dní si můžete užívat sluníčka na plážích ostrova Tenerife. Zpáteční letenky s odletem z Vídně u aerolinky WizzAir aktuálně zakoupíte za 1 470 Kč. Daná cena je platná s členstvím WizzAir, které se běžně vyplatí už při cestě ve dvou. Bez členství to bude 71 euro, což je na Kanáry stále velmi slušná cena. Na Tenerife se můžete těšit na krásné pláže i řadu možností k výletům. Našeho podrobného průvodce po tomto španělském ostrově si můžete zdarma přečíst zde. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy na Tenerife s cestovní kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Španělsko turistům aktuálně umožňuje volný vstup do země, čekat můžete pouze měření teploty plus budete požádáni o zanechání kontaktu. Do ČR se pak také vracíte bez povinnosti předkládat výsledky testu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa.

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujem k přečtení tento podrobný návod >>.

 

I když budete cestovat po EU, vždy raději doporučujeme vyřízení cestovního pojištění. Přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společnostmi Regiojet nebo Flixbus. Oba dopravci nabízejí i spoje, které vás zavezou přímo na letiště.

 

K ceně letenek připočítejte i další náklady, jaké budete mít. Myslete na transfery z/na letiště, stravování i ubytování. Pokud ostrov chcete co nejvíc poznat, ideální volbou bude zapůjčení vlastního automobilu

 

Ubytování na daný termín vyřešte buď klasicky přes Booking, nebo využijte služeb soukromníků na webu AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na vaše první ubytování. Byldení přes AirBnb tak může vyjít výrazně levněji, obzvlášť pokud cestujete ve skupině nebo s celou rodinou.

 

 

Letenky na trase VídeňTenerifeVídeň v termínu 9. až 11. července můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Letenky lze zakoupit rovněž u spolehlivého českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Pozornost věnujte nočnímu příletu do Vídně. Pokud se budete spoléhat na hromadnou dopravu, budete muset počkat na ranní spoj.

 

letenky Kanáry Wizzair
Levné letenky z Vídně na Tenerife, červenec

Kanárské ostrovy (Tenerife) o letních prázdninách z Vídně od 1470 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:            

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!