Levných letenek z Berlína na Kanárské ostrovy můžete využít též k návštěvě Tenerife. K dispozici je celá řada termínů, včetně prodloužených víkendů. Já tentokrát pro názornost zvolil termín 8-denní, kdy se s cenou za letenky + ubytování můžeme vejít do 2720Kč. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Jak již bylo zmíněno, pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Průvodce Berlínem nalezenete zde, za sebe vám doporučoval zejména prohlídku Berlínské ZOO, která za to určitě stojí. Zvýšenou pozornost věnujte tomu, že odlet je ráno v 6:00 a přizpůsobte tomu plánování.

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto.  Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars

 

Včechny hotely na toto datum naleznete zde, já pro názornost zvolil toto ubytování. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí.

 

 

Letenky nakupte na Ryanair.com například v termínu 2. – 9. prosince za 39,9€, tedy zhruba 1020Kč.

 

Levné letenky z Berlína na Tenerife
Levné letenky z Berlína na Tenerife
Kanárské ostrovy (Tenerife) z Německa na 8 dní za 2720Kč! (letenky + hotel)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!