Naprostou letenkovou smršť si pro cestující připravil letecký dopravce Corendon Airlines. Ve svém letovém plánu uvolnil 50 tisíc akčních letenek na Kanárské ostrovy a to za neuvěřitelnou cenu 990 Kč za oba lety. Odlet je z německého Norimberku, ale za tuto cenu se delší cesta na letiště rozhodně vyplatí. Cestovat můžete v období od 1.11.2021 do 31.3.2022 a na výběr je zatím stále mnoho termínů. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Gran Canaria, Tenerife , Lanzarote i Fuerteventuře. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou uvolněny na dlouhé časové období dopředu a nikdo zatím neví, jaká pravidla budou v době odletu aktuálně v platnosti. Prozatím platí, že Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář Nezapomeňte, že odlet je z Německa a před cestou se rovněž informujte, jaké povinnosti musíte splnit pro vstup do země. Aktuálně platné podmínky naleznete na tomto webu.

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, dopravu na letiště v Norimberku, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Kanárských ostrovech můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Všechny letenky na Kanárské ostrovy v období od 1.11.2021 do 31.3.2022 zakoupíte na stránkách Corendon Airlines.

Letenky na trase Norimberk–Lanzarote–Norimberk můžete rezervovat zde, lety na trase Norimberk–Las Palmas–Norimberk jsou k dispozici na těchto stránkách a zpáteční lety na ostrov Fuerteventura jsou ke koupi pod tímto odkazem. Pokud míříte na Tenerife, volné termíny na trase Norimberk–Tenerife–Norimberk můžete rezervovat pod tímto odkazem.

Alternativně můžete všechny letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Kanárské ostrovy přímým letem z Norimberku za 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *