Last minute letenek z Prahy na Gran Canarii za 2990Kč můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Nejlevnější cestu k dovolené na Kanárech sice nyní představují letenky od Laudamotion z Berlína či Vídně, ale jsou i čtenáři, kteří preferují odlet z Prahy a odbavené zavazadlo. S případným nákupem si velmi pospěšte, v ceně jsou všechny poplatky a jedná se o přímý let bez přestupu. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde. Pokud preferujete dovolenou u moře s All Inclusive, finančně se vyplatí více právě zájezdy.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto. Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč pro první ubytování dražší 2000Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

 

Letenky můžete zarezervovat zde.

Cena 5980Kč na náhledu je za 2 osoby.

 

 

Kanárské ostrovy z Prahy s odbaveným zavazadlem za 2990Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!