Last minute letenek z Prahy na Tenerife za 2990Kč můžete využít k levné dovolené na Kanárských ostrovech. Nejlevnější cestu k dovolené na Kanárech sice nyní představují letenky od Laudamotion z Berlína či Vídně, ale jsou i čtenáři, kteří preferují odlet z Prahy a odbavené zavazadlo. V případě zájmu si pospěšte s nákupem, v ceně jsou všechny poplatky a jedná se o přímý let bez přestupu. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Snížit náklady můžete cestou ve 4 lidech, větší apartmány jsou v přepočtu na člověka levnější a budete sdílet i náklady na auto. Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars.

 

K ubytování můžete využít Booking. Alternativně se můžete zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a následně se ubytovat přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině pro ubytování dražší cca 2000Kč.

 

 

Letenky můžete zarezervovat zde.

Cena 5980Kč na náhledu je za 2 osoby.

 

Kanárské ostrovy z Prahy s odbaveným zavazadlem za 2990Kč (letenky tam i zpět)
Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!