Na trhu se objevily další zlevněné letenky na Kanárské ostrovy z Prahy za skvělou cenu 2990Kč. Ta zahrnuje letenky tam i zpět, všechny poplatky, i odbavené zavazadlo do 15kg. V kombinaci s levným ubytováním se pak můžete vejít do částky 4850Kč za 8-denní dovolenou. Alternativně můžete zvolit i Airbnb, kde si můžete zarezervovat pobyt i na lodi/člunu (to je hodně populární zvlášt u dětí 🙂 ). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování za 3707Kč/2 osobykteré je dobře hodnocené.Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí, tohle je vyloženě nízkorozpočtová volba.

 

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování, například na lodi.

 

 

Letenky přes etravel můžete zakoupit zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby.

 

Kanárské ostrovy z Prahy na 8 dní za 4850Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!