Kombinace akčních letenek na Kanárské ostrovy a zpět za 1600Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu, během kterého navštíme na 5 dní ostrov Fuerteventura. Možný je je i 8-denní pobyt, stačí změnit datum na letenkách a prodloužit si pobyt. Ubytování je skvěle hodnoceno a vypadá vážně dobře. Detailního průvodce po tomto ostrově, naleznete zde. Pokud upřednostnujete dovolenou na Kanárských ostrovech přes cestovní kancelář, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak obou letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 30-50% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Letenky budete kupovat 2x, protože se jedná o dvě různé společnosti a tato kombinace je nutná, abychom dosáhli na co nejnižší cenu.

 

Letenky z Berlína na Fuerteventuru zakupte za 29,9€ na 30.8. u společnosti Condor.com.

 

 

1

 

 

Letenky z Fuerteventury do Berlína zakupte za 28,9€ na 3. září na webu Ryanair.com.

 

 

1

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Casa Las Tuneras a to na 3783Kč/2 osoby/5 dní. Je ale velmi dobře hodnoceno a pokud toužíte víc po poznávání ostrova v půjčeném autě, než po moři, je to dobrá volba.

 

Pokud chcete raději k moři, nejlepší volbou bude Castillo Playa. Je skvěle hodnoceno a pokud pojedete s dítětem, bude mít ubytování zdarma. Cena je 5400Kč za 2 osoby (a dítě) na celou dobu pobytu. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

1

 

 

 

 

 

Kanárské ostrovy na 5 dní za 3490Kč! (letenky + dobře hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!