Kombinace akčních letenek na Kanárské ostrovy a zpět za 1600Kč využijeme k dnešnímu prvnímu levnocestovatelskému tipu, během kterého navštíme na 5 dní ostrov Fuerteventura. Možný je je i 8-denní pobyt, stačí změnit datum na letenkách a prodloužit si pobyt. Ubytování je skvěle hodnoceno a vypadá vážně dobře. Detailního průvodce po tomto ostrově, naleznete zde. Pokud upřednostnujete dovolenou na Kanárských ostrovech přes cestovní kancelář, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak obou letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 30-50% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Letenky budete kupovat 2x, protože se jedná o dvě různé společnosti a tato kombinace je nutná, abychom dosáhli na co nejnižší cenu.

 

Letenky z Berlína na Fuerteventuru zakupte za 29,9€ na 30.8. u společnosti Condor.com.

 

 

1

 

 

Letenky z Fuerteventury do Berlína zakupte za 28,9€ na 3. září na webu Ryanair.com.

 

 

1

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevněji vychází Casa Las Tuneras a to na 3783Kč/2 osoby/5 dní. Je ale velmi dobře hodnoceno a pokud toužíte víc po poznávání ostrova v půjčeném autě, než po moři, je to dobrá volba.

 

Pokud chcete raději k moři, nejlepší volbou bude Castillo Playa. Je skvěle hodnoceno a pokud pojedete s dítětem, bude mít ubytování zdarma. Cena je 5400Kč za 2 osoby (a dítě) na celou dobu pobytu. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

1

 

 

 

 

 

Kanárské ostrovy na 5 dní za 3490Kč! (letenky + dobře hodnocené ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!