Unikněte předvánočnímu shonu s velmi výhodnými letenkami na Kanárské ostrovy za cca 1550Kč (cena zahrnuje všechny poplatky a je za oba lety) a odleťe za teplem a pohodou. K těmto letenkám jsem přiřadil ubytování přímo v Arrecife, kam přiletíte a obejdete se tak bez nutnosti půjčení auta (i tak bych vám ho ale doporučoval zapůjčit). Detailního průvodce po ostrově Lanzarote, naleznete zde. Pokud upřednostňujete dovolenou na Kanárských ostrovech přes cestovní kancelář, naleznete zde. S případným nákupem letenek si doporučuji pospíšit, nebudou mít dlouhého trvání.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale pokud ho budete chtít, zde naleznete online srovnání cestovního pojištění >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu u Eurolines pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vysokou cenou, nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín zkupte přímo u dopravce na Ryanair.com na datum 18. – 21. prosince. Možné jsou i delší termíny, pak stačí upravit data u letenek a hotelu.

 

 

 

 

V ceně máte jen 2 příruční zavazadla, klasický batoh a kabelku, nebo notebook. Víc bych si ani nebral, bylo by to na 4 dny naprosto zbytečné. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 30-50% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Všechna ubytování na Lanzarote v toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral Pension San Gines a to z důvodu nízké ceny, dobrého hodnocení a polohy přímo ve městě, kam přiletíte. Za cenu 2270Kč/2 osoby/4 dny, si ho můžete zarezervovat zde >>

 

1

 

Pro snažší dopravu k hotelu, i poznání ostrova, doporučuji pronájem auta, např. přes RentalCars.

 

 

Kanárské ostrovy na 4 dny za 2650Kč! (letenky + ubytování)

6 komentářů u „Kanárské ostrovy na 4 dny za 2650Kč! (letenky + ubytování)

 • 13.10.2016 (9:13)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  děkuji moc za Vaše služby, už jsme využili asi potřetí a dá se ušetřit opravdu mrak peněz. Tentokrát letíme na lanzarote ve čtyřech v termínu 11.-14.12. dle Vašeho tipu do stejného hotelu… Chtěl jsem Vás požádat, zda máte nějaký vyzkoušený tip na bezproblémové parkování na letišti v Berlíně? Zároveň jsem se díval na pronájem auta na Lanzarote, v tuto chvíli nejsou ceny na prosinec úplně dole, předpokládám, že se vyplatí počkat a koupit až třeba týden před příletem. Děkuji a přeji hezký den

  Reagovat
  • 13.10.2016 (18:17)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   bohužel nemám, vzhledem k tomu, že jsem převážnou část roku na cestách, auto by pro mě nemělo smysl. S autem bych nečekal, levnější to už imho nebude. Ale zkusil bych vygooglit, zda nejsou nějaké levnější možnosti, než u Rentalcars. To je dost dobře možný.

   Reagovat
 • 17.10.2016 (7:37)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  když jsem klikla přímo na váš odkaz “letenky z Berlína na Lanzarote a zpět” tak jsme se dostala na stránky, kde si za tuto cenu koupíte letenky Z LANZAROTE DO BERLÍNA A ZPĚT!! takže jsem utratila 4500,- za letenky opačným směrem..

  Storno samozřejmě nejde a přebookování letenky stojí 3000,- za letenku, takže jsem vyhodila 4500,- z okna.

  Díky za vyjádření
  Klára

  Reagovat
  • 17.10.2016 (9:24)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, bohužel netuším, kde se stala chyba, nastaveno by mělo být vše správně. Raději už ale tyto odkazy používat nebudu a budu dávat link jen na aerolinky.

   Ta ztráta mě mrzí, je třeba si vždy vše kontrolovat. Nejrozumnější by bylo koupit letenku Berlína na Lanzarote a využít tak alespon jednu ze zakoupených letenek. Třeba 16. 12. se dá letět s Condorem z Lipska za 1300Kč. Btw. Těch 4500Kč stejně nechápu, za tu cenu nemá smysl letenky na Lanzarote kupovat.

   Reagovat
 • 17.10.2016 (9:37)
  Trvalý odkaz

  Také to nechápu, ještě do dnešního rána mi vyskočilo na raynair.com předdefinované Lanzarote – Berlin a teď úplně stejný odkaz otevře správně Berlin – Lanzarote. Cena samozřejmě byla 4500,- (160E) za obě letenky, ale v termínu 28.12 – 1.1.

  Reagovat
  • 17.10.2016 (10:05)
   Trvalý odkaz

   No zvláštní je i to, že nikdo jiný s tím problém neměl a LC čtou tisíce čtenářů. No, raději už přímé linky používat nebudu.

   Zkuste jim napsat na podporu s tím, že nechcete storno letenek, ale jejich výměnu. Snad vám vyjdou vstříc.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!