S naším dnešním prvním levnocestovatelským tipem zamíříme na Kanárské ostrovy, konkrétně na ostrov Lanzarote. Právě sem se totiž uvolnily levné letenky za 1840Kč a v kombinaci s velmi dobře hodnoceným ubytováním, zaplatíte za celých 15 dní pouze 9100Kč. K dispozici budete mít bazén a povoleni jsou i domácí mazlíčci. Detailního průvodce po tomto ostrově, naleznete zde. Pokud upřednostňujete dovolenou na Kanárských ostrovech přes cestovní kancelář, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu u Eurolines pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vysokou cenou, nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování a koupit obojí najednou. Levného ubytování není moc, tak at se vám nestane, že budete mít letenky, ale nebudete mít kde bydlet. Nebo ještě hůř, budete mít hotel na ostrově 3500Km daleko a nebudete se k němu mít jak dostat :). 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 68€ (náhled je cena za 2 osoby) můžete zarezervovat zde >>

 

 

a

 

 

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 30-50% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Všechny hotely na Lanzarote v tomto období, naleznete zde >>

 

 

Dobře vypadá např. Club JM Lanzarote za 14500Kč/2 osoby/15 dní. Je skvěle hodnocen poměr ceny/kvality je výborný. Objednat si ho můžete zde >>

 

a

 

 

Pro snažší dopravu k hotelu, i poznání ostrova, doporučuji pronájem auta, např. přes RentalCars.

 

 

Kanárské ostrovy na 15 dní za 9050Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

2 komentáře u „Kanárské ostrovy na 15 dní za 9050Kč! (letenky + skvěle hodnocené ubytování)

  • 19.8.2016 (8:11)
    Trvalý odkaz

    Tak tohle je přesně typ akce, který mě hodně zajímá, škoda, že je ještě moc brzy, možná bych ale ještě vzala i ty za 99 euro od 2. září….jak moc je na Lanzarote drahé jídlo a další věci? Máte zkušenost? Díky moc:)

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!