Skvělý levnocestovatelský tip pro pár nejrychlejších čtenářů, nás zavede na jeden z Kanárských ostrovů – Lanzarote. Vzhledem k top sezóně je to cena vynikající a s případným nákupem dlouho neotálejte. Výhodné je i to, že je hotel kousek od letiště a tak se k němu snadno a levně dostanete. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Pro srovnání, zde najdete dovolenou na Kanárských ostrovech přes CK.

 

<

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování – oboje je velmi výhodné a pokud jedno z toho bude vyprodané, kupovali byste to druhé zbytečně. Ověřte si tedy dostupnost letenek, ubytování a obojí berte zároveň.

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Expedia.de a to na termín 9. – 20. srpna za 104€.

 

 

2

 

 

 

Výpis všech hotelů na Lanzarote pro 2 osoby, naleznete zde >>

 

Jediné ubytování dávající smysl pro levnocestování, je pension San Gines. Není to ale vůbec špatná varianta, je dobře hodnocen a za cenu 8223Kč/2 osoby/11 dní je to skvělá volba. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

2

 

 

Kanárské ostrovy na 11 dní za 6950Kč! (letenky s hotelem)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *