Skvělý levnocestovatelský tip pro pár nejrychlejších čtenářů, nás zavede na jeden z Kanárských ostrovů – Lanzarote. Vzhledem k top sezóně je to cena vynikající a s případným nákupem dlouho neotálejte. Výhodné je i to, že je hotel kousek od letiště a tak se k němu snadno a levně dostanete. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Pro srovnání, zde najdete dovolenou na Kanárských ostrovech přes CK.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Cena za zpáteční lístek je při včasném nákupu pouze 700Kč, což je opravdu výhodné. Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt.

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost jak letenek, tak ubytování – oboje je velmi výhodné a pokud jedno z toho bude vyprodané, kupovali byste to druhé zbytečně. Ověřte si tedy dostupnost letenek, ubytování a obojí berte zároveň.

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Expedia.de a to na termín 9. – 20. srpna za 104€.

 

 

2

 

 

 

Výpis všech hotelů na Lanzarote pro 2 osoby, naleznete zde >>

 

Jediné ubytování dávající smysl pro levnocestování, je pension San Gines. Není to ale vůbec špatná varianta, je dobře hodnocen a za cenu 8223Kč/2 osoby/11 dní je to skvělá volba. Rezervovat ho můžete zde >>

 

 

2

 

 

Kanárské ostrovy na 11 dní za 6950Kč! (letenky s hotelem)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!