Po delší době se v prodeji objevily levné letenky na Lanzarote, čehož můžete využít k cenově dostupné dovolené na Kanárských ostrovech. Ty jsou ideálním únikem za lepším počasím a to i v případě, že máte děti (právě to s Nikolkou testujeme 🙂 ). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Z Vídně se dostanete nejlépe se Regiojetem (dříve Student Agency). Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před nákupem čehokoliv si jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování, stravu. Zvlášt pokud pojedete s dětmi, neobjedete se pravděpodobně bez odbaveného zavazadla, které je za příplatek 25€ (kočárek je zdarma). Doporučoval bych i zvážit příplatek za místo s větším prostorem pro nohy, dítě si pak může hrát na podlaze, což činí let mnohem snadnějším :).  

 

Auto si můžete  můžete půjčit přes Rentalcars. Více bych ale doporučoval společnost Cicar.com, dokud jsem je nepoznal, tak bych nevěřil tomu, že i autopůjčovnu může mít člověk rád :). Ceny na jejich stránkách jsou konečné bez příplatků, nepotřebujete žádnou kartu, pozdější vrácení proběhlo také v pořádku. Vše do 5 minut vyřízené, opravdu skvělá společnost.

 

Hotely si můžete zarezervovat přes Booking. Alternativně můžete využít naší slevu 725 Kč na první ubytování dražší 2000 Kč a zvolit Airbnb (může využít každý ve skupině). Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování, například na lodi. Pokud pojedete s dětmi, je to opravdu lepší volba. Většinou máte k dispozici plně vybavenou kuchyni, pračku a více místností, což vše velmi usnadňuje. Byli jsme pár dní na hotelu a opět už bydlíme přes Airbnb, je to mnohem lepší. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Lanzarote – Vídeň za 73,4€ zakupte na Ryanair.com na datum 12. – 19. března

Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) z Vídně za 1890Kč! (letenky tam i zpět, vč. všech poplatků)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!