Pokud přemýšlíte nad oslavou Vánoc v teple, mohly by vás zaujmout levné letenky na Lanzarote z Berlína za 66,3€, tedy zhruba 1700Kč. Cena je za let tam i zpět a zahrnuje všechny poplatky. Období Vánoc patří k nejdražším v roce a tak bych s případným nákupem, pokud vám vyhovuje termín, dlouho neváhal. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Všechna ubytování na Lanzarote v tomto termínu naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 66,3€ zakupte na Ryanair.com v termínu 17. – 27. prosince. Alternativně můžete koupit letenky přes českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Lanzarote
Letenky na Lanzarote

 

 

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) přes Vánoce za 1710Kč (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!