Pokud přemýšlíte nad oslavou Vánoc v teple, mohly by vás zaujmout levné letenky na Lanzarote z Berlína za 66,3€, tedy zhruba 1700Kč. Cena je za let tam i zpět a zahrnuje všechny poplatky. Období Vánoc patří k nejdražším v roce a tak bych s případným nákupem, pokud vám vyhovuje termín, dlouho neváhal. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

Všechna ubytování na Lanzarote v tomto termínu naleznete zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 66,3€ zakupte na Ryanair.com v termínu 17. – 27. prosince. Alternativně můžete koupit letenky přes českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Lanzarote
Letenky na Lanzarote

 

 

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) přes Vánoce za 1710Kč (letenky tam i zpět, vč. poplatků)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!