Skvělý tip, tentokrát na 12 dní, se objevil na Lanzarote, jeden z Kanárských ostrovů. Cena zahrnuje letenky i ubytování v hotelu s bazénem pár minut od pláže. Jako vždy je akce omezena počtem letenek, pokud se tedy pro ubytování rozhodnete, s nákupem neotálejte. Po jejich úspěšném nákupu je rozumné vzít hned i ubytování, v dobré ceně ho příliš není. Pokud byste preferovali ubytování s All Inclusive, hotel + letenky vás vyjdou na 12600Kč.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, nebo vlastním automobilem. Průvodce Lipskem naleznete zde >>

 

Letenky samotné zakupujte přímo na Condor.com  a to na trase Leipzig – Lanzarote – Leipzig pro termín 22. dubna – 3. května za 59€.

 

 

Letenky na Kanárské ostrovy

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na Lanzarote pro tento termín, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

Velice rozumně v poměru cena/kvalita vychází ubytování Tropicana za 9477Kč pro 2 osoby na celý pobyt, tedy cca 4740Kč/os.

 

54299514

 

 

Pokud byste upřednostnovali All Inclusive, zvolte ubytování Guacimeta za 21824Kč/2 osoby/pobyt, tedy cca 10900Kč/os.

 

 

65662238

 

 

Pro dopravu k hotelům použijte nejlépe půjčené auto. Není to drahé a umožní vám to snadněji prozkoumat ostrov. Pokud byste preferovali místní dopravu, použijte linku 101, která vás odeze přímo z letiště za cenu kolem 100Kč/os.

 

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 12 dní za 6360Kč! (s ALL INCLUSIVE 12600Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!