Akčních letenek z Berlína na Lanzarote za 33,9€ (cca 840Kč) můžete využít k levné dovolené naKanárských ostrovech. Pokud k těmto letenkám přiřadíme levné ubytování, dostaneme se na částku 4580 Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře pak naleznete zde.

 

 

Tip: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění sice není nezbytně nutné a stačí vám kartička pojištěnce, přesto se při delších cestách může hodit. Online srovnání cestovního pojištění naleznete zde >>

 

Odlet je z Berlína, do kterého se nejlépe dostanete autobusy Flixbus či Regiojet – oba dopravci vás dovezou až na letiště. Před nákupem si tedy k cenám letenek a ubytování nezapomeňte připočítat i dopravu z/na letiště, ale také další výdaje jako dopravu na místě či stravu.

 

K ubytování jsem pro názornost vybral tento velmi dobře hodnocený (8,3 z 10) hostal jen 50 metrů od pláže. Pokud se po ostrově chcete pohybovat autobusem, uvítáte, že toto ubytování leží pouhých 5 minut chůze od autobusového nádraží.

 

Ubytování Lanzarote 13. až 20. března

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín–Lanzarote–Berlín na termín 13. až 20. března zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Lanzarote na Ryanair.com

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 8 dní za 4580Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!