Akčních letenek z Berlína na Lanzarote za 39,9€ (cca 1030Kč) můžete využít k levné dovolené naKanárských ostrovech. Pokud k těmto letenkám přiřadíme levné ubytování, dostaneme se na částku 3680Kč za 8-denní dovolenou. Jde o poslední nejlevnější letenky, proto s případným nákupem neotálejte. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regijetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Zvýšenou pozornost věnujte brzkému odletu poslední den.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování za 5231Kč/2 osoby. Je skromné, ale dobře hodnocené. Vyberte si ale dle svých preferencí, každému nemusí vyhovovat společná koupelna atd. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování, například na lodi.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 39.9€ zakupte na Ryanair.com v termínu  12. – 19. září. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Kanárské ostrovy
Levné letenky na Kanárské ostrovy

 

 

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 8 dní za 3680Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!