Ceny letenek z Berlína na Lanzarote klesly až na neuvěřitelných 34€, tedy zhruba 880Kč. Pokud tyto letenky spojíme se skvěle hodnoceným ubytováním jen 2 minuty od pláže, dá se dostat na částku 3300Kč za 8-denní dovolenou. Berlín sice může vypadat jako hůře dostupný, ale z Prahy to jsou cca 4 hodiny jízdy a protože je odlet až večer, můžete to spojit s jeho prohlídkou. Termínů je více, pobyt si tedy můžete jak zkrátit, tak prodloužit. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ubytování je ale jen 5km od letiště a tak pokud chcete, obejdete se i bez jeho půjčení.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování za 4859Kč/2 osoby. Vyberte si ale dle svých preferencí, každému nemusí vyhovovat společná koupelna atd. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování, například na lodi.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 33.9€ zakupte na Ryanair.com například v termínu  5. – 12. prosince. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Velmi levné letenky z Berlína na Lanzarote
Velmi levné letenky z Berlína na Lanzarote
Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 8 dní za 3300Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!