Ceny letenek z Berlína na Lanzarote klesly až na neuvěřitelných 34€, tedy zhruba 880Kč. Pokud tyto letenky spojíme se skvěle hodnoceným ubytováním jen 2 minuty od pláže, dá se dostat na částku 3300Kč za 8-denní dovolenou. Berlín sice může vypadat jako hůře dostupný, ale z Prahy to jsou cca 4 hodiny jízdy a protože je odlet až večer, můžete to spojit s jeho prohlídkou. Termínů je více, pobyt si tedy můžete jak zkrátit, tak prodloužit. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ubytování je ale jen 5km od letiště a tak pokud chcete, obejdete se i bez jeho půjčení.

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování za 4859Kč/2 osoby. Vyberte si ale dle svých preferencí, každému nemusí vyhovovat společná koupelna atd. Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč na první ubytování a zvolit Airbnb. Tam najdete i nejrůznější vilky a možné je i netradiční ubytování, například na lodi.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 33.9€ zakupte na Ryanair.com například v termínu  5. – 12. prosince. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Velmi levné letenky z Berlína na Lanzarote
Velmi levné letenky z Berlína na Lanzarote
Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 8 dní za 3300Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!