Letecká společnost Laudamotion právě uvolnila na trh další senzační letenky z Berlína na Lanzarote za 260Kč v jednom směru. Za letenky tam i zpět tedy zaplatíte necelých 20€, což je zhruba 520Kč. Tato cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky. Pokud tyto letenky spojíme s jednoduchým, ale velmi dobře hodnoceným ubytováním, dostaneme se na částku 2100Kč za 5-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde. V případě zájmu bych doporučoval rychlý nákup.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.Všechny hotely naleznete zde, já pro názornost zvolil toto ubytování.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 19.9€ zakupte na Ryanair.com v termínu 18. – 22. prosince. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 5 dní za 2100Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!