Letecká společnost Laudamotion právě uvolnila na trh další senzační letenky z Berlína na Lanzarote za 260Kč v jednom směru. Za letenky tam i zpět tedy zaplatíte necelých 20€, což je zhruba 520Kč. Tato cena je konečná a zahrnuje všechny poplatky. Pokud tyto letenky spojíme s jednoduchým, ale velmi dobře hodnoceným ubytováním, dostaneme se na částku 2100Kč za 5-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde. V případě zájmu bych doporučoval rychlý nákup.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regiojetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.Všechny hotely naleznete zde, já pro názornost zvolil toto ubytování.

 

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 19.9€ zakupte na Ryanair.com v termínu 18. – 22. prosince. Alternativně můžete letenky koupit přes českého prodejce. Cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Kanárské ostrovy (Lanzarote) na 5 dní za 2100Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!