Díky skvělé ceně letenek z Mnichova na La Palmu, si nyní můžete užít 15 dní nerušeného pobytu na KAnárských ostrovech. Ubytování jsem volil v co nejlepším poměru cena/výkon, pokud se spokojíte se skromnějším, bude cena ještě o něco nižší. Do Mnichova se dostanete nejlépe se Student Agency, které jezdí až na Mnichovské letiště a zpět.

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Jako první budete potřebovat letenky. Ty si zakupte na stránce Condor.com na data 21.7. – 4.8. z Munich do Santa Cruz la Palma.

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

 

Levné letenky na La Palmu

 

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 40€ připlatit.

 

A nyní se přesouváme k výběru hotelu. Pokud je pro vás nejdůležitější cena, výběr všech hotelů dle ceny naleznete zde >>

 

V nejlepším poměru cena/kvalita se zdá pak být tento hotel, zvlášt vzhledem k ceně, hodnocení a tomu, že se jedná o apartmán – k dispozici máte tedy i kuchynku.

 

La Palma levné ubytování

 

 

Kanárské ostrovy (La Palma) na 15 dní za 8900Kč (letenky + pobyt)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!