Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 8 dní za 6300Kč (letenky + pobyt + auto)

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 8 dní za 6300Kč (letenky + pobyt + auto)

Protože minulá akce v podobě levné dovolené na Kanárech slavila velký úspěch, budeme vám podobné tipy přinášet častěji. Je to i z toho důvodu, že zatímco Řecku, Španělsku atd. končí sezóna koncem října, Kanárské ostrovy můžete navštívit po celý rok. A s námi vás to vyjde levněji, jak dovolená v Bulharsku :). Zatímco minulá kalkulace počítala se 4 lidmi, tentokrát provedeme plánování pro dvojici. Jde samozřejmě jen o příklad, hotel si můžete klidně vybrat pro 4 lidi a cena se tím sníží. 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet bude 7.října z Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus Přílet pak do Mnichova, odkud se nejlépe dostanete s autobusy Student Agency (jezdí přímo z letiště). Rozumím tomu, že všem by se více líbil více odlet z ČR, ale to by byla cena letenek několikanásobná. I s jízdenkami vás tato dovolená vyjde na třetinu, než pokud byste letěli s CK. Doporučuji tyto zastávky využít k prohlídce měst, obě mají svým návštěvníkům co nabídnout. Průvodce Mnichovem naleznete zde, průvodce Lipskem zde.

Letenky Lipsko – Gran Canaria zakupte na 7.10. za 80€ na Condor.com

Akční letenky

Letenky Gran Canaria – Mnichov zakupte na 14.10. za 50€ rovněž na Condor.com

Akční letenky2

Za obě letenky tak zaplatíte tedy cca 3550Kč. V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je případně nutno přikoupit. Nicméně to pokládám za zbytečnost, vždy cestujeme pouze s příručním a je to mnohem pohodlnější a mobilnější. Tím, že si musíte promyslet, co sebou vezmete, si berete pouze to důležité, co skutečně využijete. A snáz se podnikají výlety, nemusíte čekat na zavazadla, stresovat se pokud náhodou nepoletí s vámi atd.

K ubytování zvolíme Hostal Kasa. Jde o skromné, ale plně dostačující ubytování se skvělým poměrem cena/kvalita. Cena za pokoj na týden je 2350Kč/os. Kousek od hotelu je pláž, obchod i autobusová zastávka, pokud byste si nepůjčovali auto.

Akční letenky

A nyní, když máme zajištěné letenky i ubytování, zbývá vyřešit automobil. Ten si rezervujte přes RentalCars a vyzvedněte si ho přímo na letišti. Snáze se tak dostanete k hotelu i lépe prozkoumáte ostrov. Nejlevněji lze získat Fiat500 za 800Kč/týden, tedy 400Kč/os. Výhodou (asi jedinou 😀 ) tohoto auta je to, že jeho spotřeba je minimální. Já mu říkám dobře maskovaný Knight Rider, přítelkyně beruška :D.

Akční letenky

Celkově tedy utratíte 3550Kč za letenky, 2350Kč za hotel a 400Kč za auto = 6300Kč.

Pokud pojedete ve 4, je reálné se dostat na 5 tisíc a pod s dětmi, cena může být ještě nižší (o kolik konkrétně záleží jaký hotel vyberete a kolik let jim je).