Výhodných letenek na Gran Canarii a zpět za 1475Kč využijeme v dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Ubytování můžete zvolit klasicky v hotelu, ale pobyty na lodi se stávají na Levnocestování velmi populární a tak jsem se rozhodl pro názornost zvolit tuto možnost. Trochu menší pohodlí jak na hotelu kompenzují zážitky a čtenáři, co už podobný tip využili, si pochvali zejména nadšení dětí :). Vybrat si tentokrát můžete ze dvou lodí a dostane se tak na více čtenářů. Detailního průvodce po Gran Canarii, naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 50-80% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

 

Letenky Berlín – Gran Canaria – Berlín za 54,5€ zakupte na Ryanair.com v termínu 5. –  12. prosince. O trochu dráž jsou ale dostupné i jiné termíny.

 

 

1

 

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku nebo notebook), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

 

 

Lod si můžete zarezervovat zde, nebo zde. Cena se liší jen nepatrně a i spoplatkem za úklid vás lo´d v 6 lidech vyjde na cca 19000Kč. Na osobu vás tak letenky + loď vyjdou na cca 4650Kč. Na lodi lze i vařit a můžete tak snížit náklady na jídlo. Za příplatek je možná i doprava z/na letiště.

 

1

 

 

 

 

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 8 dní strávených na lodi za 4650Kč! (letenky + loď)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!