Akčních letenek na Gran Canarii a výhodného ubytování využijeme na další levnocestovatelský tip na Kanárské ostrovy. Celkově tak za letenky a ubytování zaplatíte 7750Kč (při cestě 2 osob). Pokud by vás jelo více, cena se ještě o trochu sníží. Detailního průvodce po Gran Canarii naleznete zde. V případě zájmu je třeba si s nákupem pospíšit, podobný tip přes letní prázdniny nebude mít dlouhého trvání.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z Mnichova, kam se nejlépe dostanete autobusy Student Agency (jezdí přímo na/z letiště). Průvodce Mnichovem naleznete zde >>

 

Letenky Mnichov – Las Palmas – Mnichov za cca 99€ (necelých 2700Kč) zakupte zde >>

 

 

Kanáry

 

 

Všechny hotely na Gran Canarii pro toto období, nalezenete zde >>

 

Já pro názornost zvolil hostel Kasa, přímo v Las Palmas, kam přiletíte. Je to především díky dobré kvalitě za skvělou cenu. Vybrat si ale samozřejmě můžete ubytování jiné, to je zcela na vás. Rezervovat hostel Kasa, můžete zde >>

 

 

Akční letenky

 

Alternativně můžete zvolit ubytování přes AirBnb a využít naší slevu 500Kč na první pobyt.

 

A nyní, když máme zajištěné letenky i ubytování, zbývá vyřešit automobil. Ten si rezervujte přes RentalCars a vyzvedněte si ho přímo na letišti. Snáze se tak dostanete k hotelu i lépe prozkoumáte ostrov.

 

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 15 dní za 7750Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 15 dní za 7750Kč! (letenky + ubytování)

 • 6.7.2016 (11:05)
  Trvalý odkaz

  Nedaří se mi najít tuto cenu pro dva lidi, jen pro jednoho. Když zadám pro dva, tak mi to ten levný spoj nevyhledá. Je možné, že už je letadlo obsazeno?

  Reagovat
  • 6.7.2016 (11:18)
   Trvalý odkaz

   Je to přesně jak říkáte, letadlo už je obsazeno. V těhle případech je nutné si velmi pospíšit, za skvělou cenu bývá volných jen pár míst a rychle to zmizí.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!