Dnes jsem si pro vás připravil skutečnou lahůdku. Každý z Kanárských ostrovů má svoji specifickou atmosféru a tak mnoho lidí váhá, který z nich navštívit. Vytvořil jsem pro vás ale takovou kombinaci letenek, že za skvělou cenu navštívíte rovnou dva z nich, v rámci jedné dovolené.

 

Ten první bude Gran Canaria přezdívaný „mini kontinent“, který doslova nadchne krásou a délkou svých zlatavých pláží, kouzelnou atmosférou malých vesniček s bohatou historií či sytě zelenými roklinami mezi skalisky. Ten druhý bude Fuerteventura, ostrov tolik nezasažený turismem, nabízející překrásné pláže, ale vyprahlé středozemí. Oba ostrovy mají své kouzlo a vy je nyní můžete poznat na vlastní oči.

Kolik času strávíte na jednotlivých ostrovech je čistě na vás. Klidně můžete strávit celou dovolenou na Grand Canarii a pouze poslední den přeletět na pár hodin před odletem. Jde o individuální dovolenou, tedy je to čistě na vás. Cenově nejvýhodnější to vychází bud v polovině (12.7.), nebo až poslední den – ale jde o rozdíl několika Euro, tedy nikterak zásadní.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupného Lipska, kam se dostanete nejlépe se společností Flixbus, případně automobilem. Plán cesty naleznete zde >>

 

Jaké letenky zakoupit:

Letenky Leipzig (Lipsko) – Gran Canaria v termínu 8.7. zakupte na Condor.com >>  (nutno vyplnit letiště a datum, nejde zadat přímý odkaz)

 

Letenky Gran Canaria Fuerteventura v termínu jaký si vyberete zakupte na Bintercanarias >>

 

Letenky Fuerteventura – Leipzig (Lipsko) v termínu 18.7 zakupte na Condor.com >>  (nutno vyplnit letiště a datum, nejde zadat přímý odkaz)

 

Pokud máte problém se zakoupením, sepsal jsem zde pro vás podrobný návod >>

 

Cena je konečná, včetně všech poplatků. Zahrnuje ale pouze příruční zavazadlo, pokud potřebujete zavazadlo větší, musíte si 40€ připlatit (dobře to ale zažte, pokud nemáte rodinu, tak to považuji za poměrně zbytečné). Dle datumu přeletu se cena za všechny letenky pohybuje v rozmezí 3700Kč – 4000Kč.

 

Tím máme zajištěné letenky a zbývá se postarat o ubytování. To vyberte dle svých preferencích a rozpočtu na Bookingu.

Díky tomu, že nevím, kolik nocí na kterém ostrově strávíte,  jsem to bral pro názornost 8. – 12. Grand Canaria nejlevnější ubytování na ostrově za 1050Kč/os a 12. – 18. Fuerteventura nejlevnější ubytování na ostrově za 4050Kč.

 

Doporučuji zapůjčit si automobil přes Rentalcars a neomezovat se pouze na okolí hotelu.

Celkově vás tak letenky + nejlevnější ubytování vyjdou na cca 7900Kč. Samozřejmě berte v potaz, že tím náklady nekončí. Něco musíte jíst, možná si nevyberete nejlevnější ubytování, půjčíte si automobil, zaplatíte někde vstupy atd. Nicméně i tak získáte mnohem více zážitků za mnohem menší cenu, než přes cestovní kanceláře.

 

Oba Kanárské ostrovy Gran Canaria + Fuerteventura na 11 dní za 7900Kč (letenky + pobyty)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!