Výhodných letenek na Gran Canarii a zpět za cca 1790Kč využijeme v dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Odlet bude tentokrát z Berlína, což může vypadat nedostupně, ale z Prahy jsou ten cca 4 hodinky jízdy pohodlným autobusem a ceny za jízdenky tam i zpět začínají na 700Kč. K letenkám jsem pro názornost vybral dvoupodlažní apartmán s 2 ložnicemi – 3 osoba tak platí jen letenku. Tento tip je na individuální turistiku, pokud chcete letět na Kanáry přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

 

Letenky Berlín – Gran Canaria – Berlín za 68,8€ zakupte na Ryanair.com v termínu 8. – 13. prosince

 

Letenky na Gran Canarii
Letenky na Gran Canarii

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral toto ubytování, nicméně si vyberte dle svých preferencí a rozpočtu. Alternativně můžete využít naší slevu na první ubytování dražší 1500Kč a zvolit Airbnb.

Kanárské ostrovy (Gran Canaria) na 6 dní za 3600Kč! (další osoba pouze za 1790Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *