Kdo by neznal krásné a rozmanité Kanárské ostrovy! Tato oblíbená destinace opět nabízí své zázemí všem turistům a my z toho máme velikou radost. Jestliže byste rádi udělali radost i sami sobě, využijte akčních letenek společnosti Ryanair z Berlína (Schönefeld) na Fuerteventuru za 1570 Kč. Pro inspiraci na výlety navštivte našeho podrobného průvodce zdarma. Veškeré zájezdy na Kanárské ostrovy s cestovní kanceláří pak naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Stejně jako na jiná místa Španělska, i na Kanáry můžete vycestovat bez omezení. Počítejte však s tím, že vám může být na hranicích měřena teplota a mohou být zapsány vaše osobní údaje. Odlet je však až na začátku září, proto myslete na to, že situace se může stále změnit. Proto sledujte aktuální dění a novinky. Tento akční tip by se mohl hodit zejména těm, kdo nemohou plánovat dovolenou na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Odlet je z Berlína, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

K celkovým nákladům nezapomeňte připočítat i ceny ubytování, stravování, letištních transferů či cestovního pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší dopravu po ostrově doporučujeme zapůjčení vlastního vozidla

 

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. S ohledem na situaci však doporučujeme hledat ubytování s možností bezplatného storna

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín v termínu 1. –  5. září můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Letenky lze alternativně zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky na Fuerteventuru
Kanárské ostrovy (Fuertevetura) z Berlína za 1570 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!