Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Vídně za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Vídně za 660 Kč! (letenky tam i zpět)

Rádi byste před zimou odletěli někam do tepla? Co takhle Fuerteventura? Ostrov Fuerteventura je druhým největším ostrovem z Kanárského souostroví, jehož název vznikl spojením španělských slov fuerte a viento, které znamenají silný a vítr. Fuerteventuru si oblíbí milovníci windsurfingu, potápění i vyznavači plážového lenošení. Zaleťte si v termínu 4.12.-11.12.2021 prozkoumat krásy tohoto ostrova. Rady i tipy na výlety najdete v našem průvodci po ostrově Fuerteventura zdarma. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy na Kanárské ostrovy najdetena tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících z Prahy nebo Moravskoslezského kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestoutento příjezdový formulář.

<

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co vás může potkat, obzvlášť v dnešní době. Proto je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností protonaleznete zde >>.

Ubytování můžete vyhledat na stránkáchBooking.Pokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte nastránkách Airbnb.

Letenky na traseVídeň–Fuerteventura–Vídeň v termínu 4.12. – 11.12. 2021,zakoupíte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky rezervovat uověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.