Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Prahy za 3798 Kč! (letenky tam i zpět)

Kanárské ostrovy (Fuerteventura) z Prahy za 3798 Kč! (letenky tam i zpět)

Pokud jste vyznavači individuální turistiky a láká vás návštěva Kanárských ostrovů, pak věnujte pozornost tomuto tipu. Společnost Eurowings uvolnila několik málo termínů na trase Praha – Fuerteventura a zpět za skvělých 3 798 Kč. Štěstí bude mít jen pár nejrychlejších, s nákupem tak rozhodně neváhejte. Při plánování vám jistě přijde vhod náš online průvodce pro ostrov Fuerteventura. Pokud dáváte přednost cestování s cestovní kanceláří, zájezdy na Kanárské ostrovy najdete na tomto odkazu

INFO KE KORONAVIRU: Před příjezdem do Španělska je nutné vyplnit zvláštní sanitární formulář. Následně po odeslání formuláře (ne dříve než 48 hodin před cestou) by každý měl obdržet QR kód. Při příletu na Kanárské ostrovy z jiné části Španělska musí každý cestující prokázat rovněž negativní výsledek testu na covid-19, ukončené očkování či prodělané onemocnění. Aktuální informace sledujte na stránkách MZV.

<

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, sepsali jsme pro vás článekJak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

Před cestou doporučujeme sjednat si cestovní pojištění. Nevíte, co vás může potkat, obzvlášť v dnešní době. Proto je třeba být připraven. Online srovnání všech dostupných možností protonaleznete zde >>.

Ubytování můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. Doporučujeme vám si všechny nabídky srovnat a za zváženou stojí i upřednostnění nabídek s možností bezplatného storna.

Akční letenky z Prahy na Fuerteventuru  za cenu 3 798 Kč zakoupíte na stránkách letecké společnosti Eurowings.   Kalendář termínů si můžete prohlédnout i u českého prodejce, kde bude cena  vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce.