Letecká společnost Ryanair nyní nabízí velmi výhodné letenky z Berlína na Fuerteventuru, Gran Canarii či Lanzarote za 49,9€, čehož můžete využít k levné návštěvě Kanárských ostrovů. K dispozici je více termínů a v případě Lanzarote si můžete dovolenou prodloužit a oslavit na Kanárech i Vánoce :). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárských ostrovech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Pronájem automobilu si můžete zajistit zde.

 

Ubytování můžete zarezervovat zde. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com, případně u českého prodejce. U toho je cena navýšena o jejich provizi, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. Datumů je k dispozici více, tyto berte pro názornost.

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín nakupte např. na 17. – 27. prosince.

Letenky u českého prodejce můžete koupit zde >>

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín nakupte např. na 12 – 19. prosince.

Letenky u českého prodejce můžete koupit zde >>

 

Letenky Berlín – Gran Canaria – Berlín nakupte např. na 4. – 15. prosince.

Letenky u českého prodejce můžete koupit zde >>

 

 

Kanárské ostrovy (Fuerteventura, Gran Canaria či Lanzarote) i přes Vánoce za 1275Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!