Na Fuerteventuru, jeden z Kanárských ostrovů, se objevily další levné letenky z Berlína za cca 1120Kč. Pokud k nim do kalkulace ceny započítáme levné, ale dobře hodnocené ubytování, dostaneme se na částku 4630Kč za 8-denní dovolenou. Zvolit si ale samozřejmě můžete ubytování jak levnější, tak dražší. Např. pokud zvolíme výborně hodnocený hotel s All Inclusive, dostaneme se na částku 9120Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Průvodce po Berlíně naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo RegioJet (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost ja letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín za cca 43,9€ nakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 5. – 12. prosince. Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Kanárské ostrovy
Letenky na Kanárské ostrovy

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Zajímavě v poměru cena/kvalita vypadá toto ubytování. S All Inclusive stravováním pak vychází velmi dobře tento hotel. Nicméně si samozřejmě vyberte ubytování dle svých preferencí a představ. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Ubytování na Fuerteventuře s All Inclusive
Ubytování na Fuerteventuře s All Inclusive
Kanárské ostrovy (Fuerteventura) na 8 dní za 4630Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 9120Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!