Pokud toužíte po levné dovolené na Kanárských ostrovech, mohly by vás zaujmout levné letenky na Fuerteventuru z Berlína za cca 1530Kč. V kombinaci s ubytováním se tak dostanete na částku 4320Kč za 8-denní pobyt. Pokud byste jeli ve 4 a zvolili apartmán s 2 ložnicemi, dostanete se na částku cca 3500Kč. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Průvodce po Berlíně naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo StudentAgency (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit platnost ja letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín za 59,6€ nakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 28. listopadu – 5. prosince. Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky na Fuerteventuru
Letenky na Fuerteventuru

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Zajímavě v poměru cena/kvalita vypadá toto ubytování. Pokud byste jeli ve 4 lidech, tak tento apartmán. Nicméně si samozřejmě vyberte ubytování dle svých preferencí a představ. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

 

 

 

Kanárské ostrovy na 8 dní za 4320Kč! (nebo pro partu či rodinu za 3500Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!