Skvělých letenek z Krakova na Gran Canarii za cca 1700Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu na Kanárské ostrovy. Pokud je spojíme s levným ubytováním přímo v Las Palmas, dostaneme se na částku 3800Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy na Gran Canaria naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Krakova, dopravu na Gran Canaria, stravu atd. Všechna ubytování na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro nízkou cenu a dobré hodnocení. Pokud preferujete All Inclusive, tak zajímavě vypadá tento hotel. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí a představ.

 

Levnější alternativou je využití naší slevy na první ubytování a ubytovat se přes Airbnb. Krom úspory můžete využít i možnosti netradičních zážitků, jako např. ubytování se na lodi. Co mám zpětnou vazbu od čtenářů, tak zvlášt děti jsou z toho nadššené ? (cena je přitom ještě nižší nebo srovnatelná s hotelem).

 

Auto na Gran Canarii si můžete půjčit zde.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Krakov – Gran Canaria – Krakov rezervuje na Ryanair.com. na datum 28. dubna – 5. května

 

Levné letenky na Gran Canarii
Levné letenky na Gran Canarii

 

 

Kanárské ostrovy na 8 dní za 3800Kč (letenky + ubytování)

6 komentářů u „Kanárské ostrovy na 8 dní za 3800Kč (letenky + ubytování)

 • 15.3.2018 (10:53)
  Trvalý odkaz

  Tak nevím, zkoušel jsem hned letenky rezervovat, ale ceny byly úplně někde jinde, pod 260 zlotých na jednoho nic a zpáteční od 360zl. Kde je chyba, to se tak rychle mění?

  Reagovat
  • 18.3.2018 (13:44)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, ano, mění. Letenek je vždy jen několik a velmi rychle zmizí.

   Reagovat
 • 15.3.2018 (14:28)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  mohla bych se prosím zeptat, kde jste přišli k cenám těch letenek, viz print screen v článku?
  Ve chvíli kdy nový článek o Kanárech vyskočil na webu, jsem shodou okolností koukala na vaše starší tipy. Takže jsem ho okamžitě zaznamenala a v mžiku šla po letenkách Ryanairu.
  Ovšem žádné lety Krakov – Gran Canaria – Krakov za 89,48 a 188,24 zlotých v daných termínech jsem nenašla. Vše je dražší minimálně dvojnásob.
  Dodávám, že hledám v anonymním režimu s vymazanou historií.
  Proto mě zajímá, jak je možné, že danou akci nevidím, to je opravdu tak rychle vyprodaná? 🙁
  Navíc musím konstatovat, že to není poprvé, kdy ceny letenek neodpovídají vašim článkům. Netvrdím, že je problém na vaší straně, jen nemůžu dojít na chybu v Matrixu 🙁 Prosím vás o radu. Třeba budete vědět, kde je zakopaný pes.

  Děkuji za info.

  Dana Smejkalová

  Reagovat
  • 18.3.2018 (14:07)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   zakopaný pes je v tom, že jde vždy jen o několik letenek (minimálně ale dvě, to kontroluji aby to mělo smysl). Často se stává, že ani článek nestihnu dopsat a letenky se mezitím vyprodají, tak ho zase smažu :). Je to zkrátka strategií Ryanairu, dát vždy několik letenek za levno a zbytek dráž. Taková dotace za reklamu, no. Čím jsou letenky méně zajímavé, tím vydrží déle. Bohužel se s tím nedá nic dělat, leda bych psal jen o dlouhodobějších akcích a ty by zase nebyly tak zajímavé. Takhle to stihne alespon pár nejrychlejších.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!