Skvělých letenek z Krakova na Gran Canarii za cca 1700Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu na Kanárské ostrovy. Pokud je spojíme s levným ubytováním přímo v Las Palmas, dostaneme se na částku 3800Kč za 8-denní dovolenou. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete zájezdy přes cestovní kanceláře, všechny zájezdy na Gran Canaria naleznete zde.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou si nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy dopravu do/z Krakova, dopravu na Gran Canaria, stravu atd. Všechna ubytování na toto datum naleznete zde. Já pro názornost vybral toto ubytování, zejména pro nízkou cenu a dobré hodnocení. Pokud preferujete All Inclusive, tak zajímavě vypadá tento hotel. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí a představ.

 

Levnější alternativou je využití naší slevy na první ubytování a ubytovat se přes Airbnb. Krom úspory můžete využít i možnosti netradičních zážitků, jako např. ubytování se na lodi. Co mám zpětnou vazbu od čtenářů, tak zvlášt děti jsou z toho nadššené ? (cena je přitom ještě nižší nebo srovnatelná s hotelem).

 

Auto na Gran Canarii si můžete půjčit zde.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Krakov – Gran Canaria – Krakov rezervuje na Ryanair.com. na datum 28. dubna – 5. května

 

Levné letenky na Gran Canarii
Levné letenky na Gran Canarii

 

 

Kanárské ostrovy na 8 dní za 3800Kč (letenky + ubytování)

6 komentářů u „Kanárské ostrovy na 8 dní za 3800Kč (letenky + ubytování)

 • 15.3.2018 (10:53)
  Trvalý odkaz

  Tak nevím, zkoušel jsem hned letenky rezervovat, ale ceny byly úplně někde jinde, pod 260 zlotých na jednoho nic a zpáteční od 360zl. Kde je chyba, to se tak rychle mění?

  Reagovat
  • 18.3.2018 (13:44)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, ano, mění. Letenek je vždy jen několik a velmi rychle zmizí.

   Reagovat
 • 15.3.2018 (14:28)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den,

  mohla bych se prosím zeptat, kde jste přišli k cenám těch letenek, viz print screen v článku?
  Ve chvíli kdy nový článek o Kanárech vyskočil na webu, jsem shodou okolností koukala na vaše starší tipy. Takže jsem ho okamžitě zaznamenala a v mžiku šla po letenkách Ryanairu.
  Ovšem žádné lety Krakov – Gran Canaria – Krakov za 89,48 a 188,24 zlotých v daných termínech jsem nenašla. Vše je dražší minimálně dvojnásob.
  Dodávám, že hledám v anonymním režimu s vymazanou historií.
  Proto mě zajímá, jak je možné, že danou akci nevidím, to je opravdu tak rychle vyprodaná? 🙁
  Navíc musím konstatovat, že to není poprvé, kdy ceny letenek neodpovídají vašim článkům. Netvrdím, že je problém na vaší straně, jen nemůžu dojít na chybu v Matrixu 🙁 Prosím vás o radu. Třeba budete vědět, kde je zakopaný pes.

  Děkuji za info.

  Dana Smejkalová

  Reagovat
  • 18.3.2018 (14:07)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den,

   zakopaný pes je v tom, že jde vždy jen o několik letenek (minimálně ale dvě, to kontroluji aby to mělo smysl). Často se stává, že ani článek nestihnu dopsat a letenky se mezitím vyprodají, tak ho zase smažu :). Je to zkrátka strategií Ryanairu, dát vždy několik letenek za levno a zbytek dráž. Taková dotace za reklamu, no. Čím jsou letenky méně zajímavé, tím vydrží déle. Bohužel se s tím nedá nic dělat, leda bych psal jen o dlouhodobějších akcích a ty by zase nebyly tak zajímavé. Takhle to stihne alespon pár nejrychlejších.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!