Cena letenek na Lanzarote ještě více klesla a nyní jsou již k dostání za úžasných 44 Euro (cca 1120Kč). Toho využijeme k tipu jak navštívit Kanárské ostrovy ostrovy co možná nejlevněji. Na nejlepší cenu se dostaneme tak, že pojedeme ve 4 lidech a snížíme tak cenu za ubytování a pronájem auta. Samozřejmě ale můžete využít pouze letenek, já pro názornost dnes vybral co nejvíce nízkorozpočtovou variantu. Detailního průvodce po Lanzarote, naleznete zde. Zájezdy na Lanzarote přes cestovní kanceláře pak naleznete zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Lanzarote, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 43,9€ zakupte na Ryanair.com v termínu 13. – 20. prosince. Alternativně můžete koupit letenky u českého prodejce, cena je o trochu vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a podpoříte pár korunami tento web.

 

Velmi levné letenky na Lanzarote
Velmi levné letenky na Lanzarote

 

 

V ceně máte pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

Všechny hotely s All Inclusive na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost vybral tento apartmán pro 4 lidi a to pro dosažení co možná nejnižší ceny. Berte ho pro názornost, pokud vám to rozpočet dovoluje, určitě bych se podíval i po ostatních možnostech.

 

Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Levnější alternativou může být využití naší slevy 725Kč na první ubytování dražší 1500Kč a ubytovat se přes AirBnb.

 

 

Kanárské ostrovy na 8 dní pro partu či rodinu za 2680Kč (letenky + hotel)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!