Akčních letenek z Berlína na Lanzarote za 520Kč využijeme i v dalším levnocestovatelském tipu. Tentokrát se podíváme na to, jak je využít k co možná nejlevnější dovolené. Na nejlepší cenu u ubytování dosáhneme, pokud zvolíme ubytování pro více lidí. Já vybral prázdninový dům s dvěmi ložnicemi, který zajistí dostatek soukromí jak rodině, tak skupině přátel. Letět můžete i v 5-6 lidech, v obývacím pokoji je ještě možnost rozkládací sedačky. Pátý člověk by pak měl dovolenou jen za cenu letenky – 19,9€ (cenu ubytování to nezvýší). Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Kanárské ostrovy přes cestovní kanceláře, pak naleznete zde. V případě zájmu bych doporučoval rychlý nákup.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u Regijetu (dříve StudentAgency), nebo Eurolines.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování v prázdninovém domě. Vyberte si ale samozřejmě dle svých preferencí. I s poplatkem za úklid se vejdete do 1830Kč za osobu.

 

 

Letenky Berlín – Lanzarote – Berlín za 19.9€ zakupte na Ryanair.com například v termínu  19. – 26. červen. K dispozici je jich ale více.

 

Levné letenky na Kanárské ostrovy
Levné letenky na Kanárské ostrovy
Kanárské ostrovy na 8 dní pro partu či rodinu za 2350Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!