Pokud toužíte po levné dovolené na Kanárských ostrovech, mohly by vás zaujmout levné letenky na Fuerteventuru z Berlína za cca 1950Kč. Pokud byste jeli ve 4 lidech a zvolili apartmán, dostanete se na částku cca 3090Kč a ušetříte i za případný pronájem auta. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Průvodce po Berlíně naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo Regiojet (dříveStudentAgency) (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit dostupnost jak letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín za 77€ nakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 27. února – 3. března. Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Fuerteventuru
Levné letenky na Fuerteventuru

 

V ceně máte dvě příruční zavazadla a nově větší poletí jako odbavené. Do malého si tak si tak dejte elektroniku a svačinu :). Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Pokud byste jeli ve 4 lidech, tak zajímavě vychází  tento apartmán. Za 5 dní zaplatíte 4562Kč, tedy zhruba 1140Kč na osobu.

 

Kanárské ostrovy na 5 dní pro partu či rodinu za 3090Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!