Pokud toužíte po levné dovolené na Kanárských ostrovech, mohly by vás zaujmout levné letenky na Fuerteventuru z Berlína za cca 1870Kč.V kombinaci s levným, ale výborně hodnoceným ubytováním vás vyjde výlet na cca 3190Kč a za menší příplatek můžete mít 3-lůžkový pokoj. Třetí osoba vás tak vyjde jen na zhruba 2000Kč. Ideální na levnou dovolenou s dítětem. Výhodou je i skutečnost, že se jedná o prodloužený víkend sobota – úterý. Tento tip je na individuální turistiku, pokud preferujete dovolenou přes cestovní kancelář, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Pro co nejnižší cenu jsem musel zvolit odlet i přílet z Berlína. Na první pohled to může působit nedostupně, ale doba cesty autobusem je pouhých 4 a půl hodiny (v praxi to bývá méně, dopravce má určitou rezervu pro případné zpoždění), během kterých si můžete naplánovat co chcete na Kanárech vidět, případně se podívat na dva filmy :). Chápu, že by čtenářům vyhovoval více odlet z ČR, ale odsud letenky na Kanárské ostrovy levné nejsou a pravděpodobně ani nikdy nebudou. Je tedy bud nutné se smířit s vyšší cenou (na úrovni CK), nebo ušetřit odletem z blízkých letišt. Průvodce po Berlíně naleznete zde. Využít k dopravě můžete např. Eurolines, nebo Regiojet (dříveStudentAgency) (ty jsou dražší, ale zase vás zavezou až přímo na letiště).

 

Nezapomeňte si před nákupem ověřit dostupnost jak letenek, tak ubytování a kupujte vše najednou.

 

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Rovněž počítejte s tím, že v ceně máte jen příruční zavazadlo a odbavené je za příplatek. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

 

Letenky Berlín – Fuerteventura – Berlín za necelých 74€ nakupte přímo na webu Ryanair.com na datum 21. – 24. dubna. Alternativou je nakoupit letenky u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Levné letenky na Fuerteventuru
Levné letenky na Fuerteventuru

 

V ceně máte dvě příruční zavazadla a nově větší poletí jako odbavené. Do malého si tak si tak dejte elektroniku a svačinu :). Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Výborně hodnoceno je toto levné ubytování, kde za 2 osoby na 4 dny zaplatíte 2617Kč a v případě 3 osob 2900Kč. Nicméně si vyberte dle svých preferencí, někdo může chtít ubytování blíž k pláži, nebo mu může vadit společná koupelna.

 

Kanárské ostrovy na 4 dny v prodlouženém víkendu za 3190Kč! (3 osoba za 2000Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!