S naším tipem můžete zakoupit levné letenky do Kanady a to v mnoha termínech od února až do konce března 2022! Ačkoli je odlet z Vídně, za cenu 7 990 Kč se rozhodně vyplatí kousek popojet. Tento severoamerický stát má rozhodně co nabídnout! Kanada je zemí širokých možností trávení volného času. Navštívit můžete nejen velká města, ale i nádherná přírodní zákoutí. Velmi vyhledávané jsou i rozlehlé národní parky, které pro svoji jedinečnost nemají ve světě konkurenci. Pokud byste Kanadu rádi navštívili, ale cestovat na vlastní pěst si netroufáte, vyberte si z nabídky zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Kanada je otevřena pro turisty, splnit však musí následující podmínky. Cestující musí předložit potvrzení o ukončeném očkování v anglickém nebo francouzském jazyce, negativní PCR test ne starší než 72 hodin, případně pozitivní test, který nebude mladší než 14 dní a starší než 180 dní ode dne příletu do Kanady. Současně musí každý cestující vyplnit formulář ArriveCAN. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky pro vycestování na webu MZV.

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Při cestě do Kanady je nutné vyřídit cestovní vízum ETA. To si můžete zařídit jednoduše online, a to zde >> 

Před cestou si dobře spočítejte veškeré související náklady, jako například letištní transfery, ubytování, MHD, jídlo a další. Určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Odlet je z dobře dostupné Vídně, pokud nepojedete vlastním vozem, můžete se svézt s dopravci RegioJet, nebo Flixbus.

Ubytování si můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci okolo koronaviru však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. O něco laciněji může vyjít i ubytování v soukromí přes Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň – Vancouver – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Kanada z Vídně za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!