Letošní rok nebyl zámořským cestám příliš nakloněn, a tak stejně, jako mnozí z vás, doufáme, že ten následující přinese mnoho nových a pozitivních zážitků. Skvělou volbou může být právě například i cesta do Kanady, která vás přivítá okouzlující a divokou přírodou. Využijte proto kombinace akčních letenek společností Lufthansa a Air Canada za skvělých 7390 Kč! Za tuto cenu koupíte letenky z Prahy do Calgary, a to v termínech od dubna do června 2021. O něco dráž, za 7690 Kč, pak zakoupíte zpáteční letenku se stejnými společnostmi z Prahy do Vancouveru, a to v termínech od ledna do června 2021. 

INFO KE KORONAVIRU: K dnešnímu dni je vstup na území Kanady pro turisty stále zakázán. Tento tip tedy přinášíme zejména těm, kteří si nemohou dovolit plánovat velké cesty na poslední chvíli. 

 

 

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Při cestě do Kanady je nutné vyřídit cestovní vízum ETA. To si můžete zařídit jednoduše online, a to zde >> 

 

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci celé dovolené, jistě se nebude jednat o malou částku, a tak je třeba počítat aspoň částečně s určitými náklady. Určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Dále pak určitě nezapomeňte ani na ceny ubytování, stravování a dopravy na místě. 

 

Ubytování si pak můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci okolo koronaviru však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně lze využít naší slevy na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Calgary – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Letenky Praha – Vancouver – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky do Calgary z Prahy
Akční letenky do Vancouveru z Prahy
Kanada z Prahy od 7390 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!