Navštivte druhou největší zemi světa! S naším tipem můžete zakoupit levné letenky do Kanady a to v mnoha termínech od letošního listopadu až do konce června 2022! Ačkoli je odlet z německého Berlína, za cenu 5 990 Kč se rozhodně vyplatí kousek popojet. Tento severoamerický stát má rozhodně co nabídnout! Mimo dechberoucí ch přírodních scenérií, nádherných jezer, vodopádů a majestátních hor doporučujeme navštívit i větší vyhledávaná města, jako jsou Ottawa, Toronto, nebo Vancouver. Velmi vyhledávané jsou i rozlehlé národní parky, které pro svoji jedinečnost nemají ve světě konkurenci. Pokud byste Kanadu rádi navštívili, ale cestovat na vlastní pěst si netroufáte, vyberte si z nabídky zájezdů s podporou cestovní kanceláře.

INFO KE KORONAVIRU: Od 7.9.2021 jsou hranice Kanady opět otevřeny pro turisty, splnit však musí následující podmínky. Cestující musí předložit potvrzení o ukončeném očkování v anglickém nebo francouzském jazyce, negativní PCR test ne starší než 72 hodin, případně pozitivní test, který nebude mladší než 14 dní a starší než 180 dní ode dne příletu do Kanady. Současně musí každý cestující vyplnit formulář ArriveCAN. Doporučujeme vám sledovat aktuální podmínky pro vycestování na webu MZV.

Tip pro vás: Jestliže nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Při cestě do Kanady je nutné vyřídit cestovní vízum ETA. To si můžete zařídit jednoduše online, a to zde >> 

Před cestou si dobře spočítejte veškeré související náklady, jako například letištní transfery, ubytování, MHD, jídlo a další. Určitě byste neměli zapomenout na cestovní pojištění. Jeho přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Odlet je z dobře dostupného Berlína, pokud nepojedete vlastním vozem, můžete se svézt s dopravci RegioJet, nebo Flixbus.

Ubytování si pak můžete zařídit klasicky přes Booking. S ohledem na aktuální situaci okolo koronaviru však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. O neco laciněji může vyjít i ubytování v soukromí přes Airbnb. 

Letenky na trase Berlín – Toronto – Berlín můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Kanada z Berlína za 5990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *