Propadli jste kouzlu asijského kontinentu? Co takhle dát tentokrát přednost destinaci, která stojí za oblíbeným Thajskem či Vietnamem daleko v ústraní? Objevte krásy Kambodži. Turistů je tu méně, ceny jsou nižší, příroda a monumentální chrámy vám však vezmou dech v prvních momentech. Proto neváhejte a využijte akčních letenek Air China a zaleťte si z Mnichova do této krásné exotické země již za skvělých 10 990 Kč! Termíny máte k dispozici od ledna do května tohoto roku. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Kambodži s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Žádný problém. Náš podrobný návod vám vše lehce objasní. 

 

Odlet je z německého Mnichova, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus

 

Před nákupem letenek proveďte alespoň přibližnou kalkulaci výletu. Nezapomeňte na položky jako transfer z/na letiště, stravování, ubytování či pojištění, na které byste v žádném případě neměli zapomenout. V případě jakéhokoli úrazu byste vše museli platit z vlastní kapsy, a to poměrně draho. Proto se podívejte na toto přehledné online srovnání cestovního pojištění

 

Ubytování můžete vyřešit klasicky přes Booking nebo Agodu, která je v Asii rozšířenější. Doporučujeme však nejprve nabídky obou serverů porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativně můžete využít také naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Mnichov – Kambodža – Mnichov můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

 

Akční letenky do Kambodži
Kambodža z Mnichova za 10 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!