kambodža

Propadli jste kouzlu Asie? Kromě klasických turistických cílů typu Thajsko či Vietnam zkuste dát šanci i zemi dosud téměř nedotčené turismem. Kambodža přitom nabízí krásné pláže, úchvatné chrámové komplexy i divokou přírodu. Díky akčním letenkám aerolinky Air China tento skrytý poklad navštívíte už za 10 990 Kč včetně odbaveného zavazadla. Dostupná je celá řada termínů od konce října letošního roku až do června 2020. Sami si tak můžete přizpůsobit délku pobytu. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: V případě, že zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou, přečtěte si text Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou do Asie se určitě pojistěte. Kdyby se vám cokoliv stalo, veškerá ošetření byste museli zaplatit z vlastní kapsy. Prohlédněte si proto toto online srovnání cestovního pojištění >>

 

Odlet je z Mnichova, kam vás dopraví autobusy společnosti Flixbus, Regiojet či Eurolines.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte spočítat přibližné náklady na celou cestu, započtěte dopravu z/na letiště, ubytování i stravování. Kambodža (a Asie obecně) je ale levná, takže na jídle dost možná oproti nákupům v ČR ještě ušetříte. Pro cesty do Kambodže je také nutné vízum, které vám za 30 dolarů vyřídí hned po příletu, je to otázka pár minut. Jde to udělat i předem online, ale taková možnost je dražší a je to úplně zbytečné.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo Agodu. Ubytování můžete řešit i na místě, pokud umíte smlouvat, můžete se dostat na opravdu nízkou částku. Na prvních pár dnů bychom přesto doporučovali mít nějaké bydlení zajištěné.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Mnichov–Phnom Penh (Kambodža) –Mnichov můžete zarezervovat v kalendáři termínů zde >>

 

Letenky Kambodža
Letenky Kambodža
Kambodža z Mnichova za 10 990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!