Léto rychle uteče a za chvíli na dveře zaklepají Vánoce. Proč si je tentokrát neužít jinak, v teple? Poradíme Vám místa, kam se můžete v zimě vydat za sluncem a neutratit při tom majlant. Vydejte se s námi za exotikou. Na Vánoce na pláži budete ještě dlouho vzpomínat!

 

<

 

Egypt – Marsa Alam

Příjemné teploty kolem 24 °C, příznivé ceny, krásné křišťálově čisté moře, upravené pláže a luxusní hotely. To vše si můžete užít během Vaší vánoční dovolené v Egyptě. Teplota moře dosahuje v Egyptě v prosinci kolem 22 °C. Pokud se Vám to zdá málo, nezoufejte. Většina lepších hotelů svým návštěvníkům nabízí i vyhřívané bazény. Hotelové komplexy bývají na klasické evropské Vánoce připraveny. I v Egyptě si tedy můžete užít slavnostní štědrovečerní večeři či ozdobený vánoční stromeček.

 

Zájezdy do Egypta naleznete zde >>

Letenky do Egypta naleznete zde >>

 

Sphinx and the Great Pyramid in the Egypt

 

 

Spojené Arabské Emiráty – Dubaj

Prožijte luxusní Vánoce v orientálním Dubaji. Teploty v prosinci se pohybují kolem příjemných 26 °C, moře je vyhřáté na 25 °C. Ať už budete polehávat s koktejlem v ruce na prosluněné pláži, zajdete si nakoupit na tradiční arabský trh nebo si vyrazíte na hřbetu velblouda na výlet do pouště, Vánoce v Dubaji si zcela jistě užijete!

 

Zájezdy do Dubaje naleznete zde >>

Letenky do Dubaje naleznete zde >>

 

 

 

 

Kanárské ostrovy – Gran Canaria

Třetí největší z Kanárských ostrovů je o Vánocích oblíbený zejména mezi rodinami s dětmi. Po pěti hodinách letu z promrzlé Prahy přistanete na krásném ostrově, kde teploty v zimních měsících dosahují příjemných 22 °C.

 

Zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde >>

Letenky na Kanárské ostrovy naleznete zde >>

 

 

 

Thajsko

Na Vánoce Vás v Thajsku čekají průměrné teploty vzduchu kolem 31 °C a moře vyhřát na 27 °C. V prosinci je v zemi hlavní turistická sezona a ceny jsou pro to o něco vyšší, než v jiných měsících. Stojí to ale za to! Thajci rádio slaví, počítejte tedy s tím, že pokud zůstanete v zemi i na přelom roku, pořádná oslava Vás nemine.

 

Zájezdy do Thajska naleznete zde >>

Letenky do Thajska naleznete zde >>

 

Tropical beach, Kood island, Thailand

 

 

Dominikánská republika – Punta Cana

Jedna z nejoblíbenějších destinací Karibiku je opravdovým dovolenkovým rájem. O Vánocích Vás zde čekají tropické teploty a moře vyhřáté až na 28 °C. Krom nádherných písečných pláží nabízí Dominikánská republika například také možnosti túr do horských oblastí, v nichž můžete pozorovat exotická zvířata.

 

Zájezdy do Dominikánské republiky naleznete zde >>

Letenky do Dominikánské republiky naleznete zde >>

 

beach of Catalina island, Dominican republic

 

 

Kuba – Varadero

Oblast na severním pobřeží Kuby nabízí mnoho ne příliš drahých možností ubytování. Opalujte se na Vánoce na širokých písečných plážích nebo si udělejte výlet do hlavního města Havany. Co takto dát si vánoční doutník nebo skleničku celosvětově proslaveného rumu? Na Kubě Vás o Vánocích čekají průměrné teploty kolem 27 °C a moře vyhřáté na 26 °C.

 

Zájezdy na Kubu naleznete zde >>

Letenky na Kubu naleznete zde >>

 

 

 

 

Brazílie, Rio de Janeiro

Relaxujte o Vánocích na světoznámé pláži Copacabana. Až Vás lenošení omrzí, vyrazte do ulic velkoměsta. V bývalé portugalské kolonii zažijete bujaré vánoční oslavy. Lidé zpívají, tančí a veselí se v ulicích. Užít si můžete i obrovské ohňostroje.

 

Zájezdy do Brazílie naleznete zde >>

Letenky do Brazílie naleznete zde >>

 

Kam za levnou dovolenou na Vánoce? Rady a tipy.
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *