Kam vyrazit na svatební cestu snů? Ať už chcete relaxovat na prosluněných plážích nebo toužíte poznat nová místa, námi doporučené destinace Vás nezklamou!

 

Toužíte prožít svou svatební cestu v exotické destinaci nebo dáváte raději přednost Evropě? Výběr destinace pro svatební cestu záleží také na tom, kdy na ni plánujete vyrazit. Zatímco pro letní svatební cesty jsou vhodné evropské destinace, v zimě raději vyrazte za exotikou. Na svou vysněnou svatební cestu můžete vyrazit individuálně, s cestovní kanceláří nebo i s agenturou nabízející svatební cesty. Pokud uvažujete i nad svatbou v zahraničí, agentura Vám dokáže zařídit obojí. Některé agentury nabízejí v rámci svatební cesty různé bonusy, jako jsou například slevy na ubytování pro manželku (až 70 procent) či dort pro novomanžele.

 

<

 

Mauricius

Kouzelný ostrov s romantickými písečnými plážemi, kokosovými palmami a tyrkysovým průzračným mořem je vhodný pro svatební cestu v kterémkoliv ročním období. Zájezdy na Mauricius lze u cestovních kanceláří pořídit v ceně pohybující se okolo 40 tis. Kč na osobu na týden.

 

 

Bali

Nejvyhledávanější ostrov Indonésie leží v souostroví Velké Sundy. Navštivte některý z více než 20 tisíc hinduistických chrámů, které se na ostrově nacházejí, nechte si udělat pravou balijskou masáž, podívejte se do džungle či se prostě jen povalujte na nádherné indonéské pláži. Bali si prostě zamilujete. Plánujete-li svou svatební cestu individuálně, počítejte s tím, že letenky Vás budou stát kolem 16 tis. Kč na osobu. Od cestovní kanceláře pořídíte zájezd na Bali v ceně pohybující se kolem 25 tis. Kč na osobu.

 

Pavilion and swimming pool in luxury resort

 

 

Filipíny

Ostrovní ráj s nejkrásnějšími plážemi světa nabízí mnohem víc, než jen lenošení u moře. Podívejte se na nádherné vodopády, rýžová políčka či deštné pralesy. Samostatné letenky na Filipíny pořídíte levně v ceně pohybující se okolo 10 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd od cestovní kanceláře pořídíte v ceně od 35 tis. Kč na osobu výše.

 

Green tree on a white sand beach. Malcapuya island, Coron, Philippines.

 

 

Maledivy

Ráj sestávající z 26 atolů a více než tisíce nádherných ostrůvků s bělostnými plážemi je jako stvořený pro svatební cestu milovníků klidu a luxusu. Tato destinace je vhodná pro zimní svatební cestu, neboť průměrná teplota vzduchu se od prosince do dubna pohybuje kolem 30 stupňů a moře je v těchto měsících vyhřáté až na příjemných 28 stupňů. Samostatné letenky na Maledivy pořídíte levně v ceně pohybující se okolo 15 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd od cestovní kanceláře pořídíte v ceně od 30 tis. Kč na osobu výše.

 

Island of Paradise. White sand beaches with coco-tree and crystal blue water. Maldives. Luxury holidays. High contrast.

 

Mexiko

Pod slovem Mexiko si mnozí představí vášnivou romantiku, romantické pláže, fantastickou kuchyni a samozřejmě i hudbu a tajemnou mayskou kulturu. Agentury nabízejí svatební cesty do luxusních resortů v ceně od 40 tis. Kč na osobu. Samostatné levné letenky do Mexika se pohybují okolo 15 tis. Kč na osobu.

 

 

Dubaj

Dokonalý servis a luxus za přijatelnou cenu, teplé klima a písečné pláže s tyrkysovým mořem můžete zažít v jednom z nejbohatších měst na světě. Levné letenky do Dubaje lze pořídit již v ceně od 6 tis. Kč na osobu. Týdenní zájezd pak pořídíte v ceně již od 12 tis. Kč na osobu.

 

 

Řecko

Vyrazte na svatební cestu na některý z řeckých ostrovů a vychutnejte si průzračně čisté moře, krásnou přírodu, historické památky, řecké speciality a hlavně jedinečnou atmosféru Řecka. Okouzlí Vás zejména ostrov Santorini, který je se svou modrobílou architekturou nejfotografovanějším řeckým ostrovem. Řecko je výbornou volbou pro svatební cestu v období od června až do konce září.

 

Řecko na last minute

 

Korsika

Rozmanitá příroda, krásná horská jezera, úchvatné pláže. Ač je Korsika od České republiky vzdálena poměrně nedaleko, málokdo z nás ji už navštívil. A to je opravdu škoda!

 

 

 

Chorvatsko

Proč nevyrazit na svatební cestu do oblíbeného Chorvatska? Chorvatské ostrovy nabízejí úchvatnou přírodu, čisté moře i romantické soukromé plážičky. Pronajměte si soukromou jachtičku či se ubytujte v soukromí na některém z romantických ostrovů. Ubytujete-li se na Vaší svatební cestě na některém z kamenných majáků, o nezapomenutelný zážitek máte postaráno. Ubytování v majících za přijatelnou cenu ve svém portfoliu nabízí již několik cestovních kanceláří.

Kam jet k moři na svatební cestu a jak ušetřit?
Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!