Kalábrie nabízí jedny z nejhezčích pláží v Evropě. Na jihu Itálie navíc poznáte ten pravý italský temperament, autentickou kuchyni i nedotčenou přírodu. Do města Lamezia se nyní z Vídně dopravíte za skvělých 590 Kč. Když tyto akční letenky od aerolinky Laudamotion spojíte s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 2 335 Kč/osoba za týdenní dovolenou. V dané částce už je započítaná i snídaně. Dovolená tak vyjde na opravdu parádní cenu. Co všechno vidět v Kalábrii? Přečtete si tento článek o Itálii a načerpejte inspiraci. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro krátké cesty po EU si případně vystačíte s kartičkou pojištěnce. Pokud však chcete mít absolutní jistotu, že za případná ošetření nic nezaplatíte, sjednejte si cestovní pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy Flixbus nebo Regiojet (Student Agency). Vybrané spoje zajíždí až na letiště, jiné do centra města.

 

I když je cena letenek velice příznivá, před jejich nákupem nezapomeňte propočítat celkovou cenu dovolené. Myslete na ubytování, transfer z/na letiště i stravování. Pokud zvažujete půjčení auta, učinit tak můžete už z pohodlí domova zde >>

 

Pro ubytování jsme zvolili toto parádně hodnocené (9,0 z 10) B&B. Snídaně je již zahrnutá v ceně, ubytování je tak dostupné za velmi příznivou částku. Vybírejte však podle vlastních požadavků, všechny volné hotely na dané datum naleznete zde. Alternativně také můžete využít naši slevu a ubytovat se přes stránky AirBnb. Daná možnost mnohdy vychází opravdu levně, chce to ale nabídky porovnat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Lamezia–Vídeň na termín 28. dubna až 5. května zakupte přímo na stránkách Laudamotion. Alternativně můžete letenky pořídit u ověřeného českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale nákup bude celý v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte i tento web.

 

Itálie, Lamezia akční letenky duben/květen 2020
Letenky Lamezia (Kalábrie)
Kalábrie z Vídně na 8 dní za 2335 Kč! (letenky + ubytování se snídaní)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!