Velmi výhodných letenek z Vídně do Kalábrie za 48€ využijeme v našem dnešním prvním levnocestovatelském tipu. Pokud je spojíme s levným, ale velmi dobře hodnoceným ubytováním s výhledem na moře, dostaneme se na částku 3050Kč za 8-denní pobyt. Tento tip je na individuální turistiku, pokud byste rádi do Kalábrie s cestovkou, tak dobře vypadá např. tento zájezd s light All Inclusive.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně půjčení auta atd. Pokud se rozhodnete vybrat jiné ubytování, nezapomeňte to vzít v potaz při kalkulaci. Zvážit můžete také jenom nákup letenek a uděat si výlet po Kalábrii s tím, že ubytování budete řešit po cestě.

 

 

Letenky Vídeň – Lamezia Terme – Vídeň na datum 10. – 17. červen zarezervujte zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

Všechny hotely v Kalábrii na toto datum, naleznete zde >>

 

Pokud před cestováním po Kalábrii preferujete pobyt na jednom místě, ze kterého budete podnikat výlety, tak dobře vypadá apartmán Oasi Blu Appartamenti Vacanza. Cena je vynikající a hodnocení má velmi dobré.

 

 

 

Kalábrie z Vídně na 8 dní za 3050Kč (letenky + pobyt)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!