Velmi výhodných letenek z Vídně do Kalábrie za 48€ využijeme v dalším levnocestovatelském tipu. Na nejlepší možnou cenu dosáhneme při pronájmu apartmánu pro 4 osoby, nicméně si samozřejmě můžete vybrat ubytování dle svých potřeb a preferencí. Jet ve 4 je ale výhodné i kvůli půjčení automobilu. Tento tip je na individuální turistiku, pokud byste rádi do Kalábrie s cestovkou, tak dobře vypadá např. tento zájezd s light All Inclusive.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete se Student Agency. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek si nezapomeňte propočítat veškeré náklady, tedy včetně půjčení auta atd. Pokud se rozhodnete vybrat jiné ubytování, nezapomeňte to vzít v potaz při kalkulaci. Mnou vybrané ubytování je pouze jedno a je vybráno vyloženě kvůli nízké ceně. Je skvěle hodnoceno a na přespání tak bude stačit bohatě, ale někdo může chtít být u pláže, mít bazén atd. Zvážit můžete také jenom nákup letenek a uděat si výlet po Kalábrii s tím, že ubytování budete řešit po cestě.

 

 

Letenky Vídeň – Lamezia Terme – Vídeň na datum 3. – 10. červen zarezervujte zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Na nejnižší cenu dosáhnete při pronájmu tohoto apartmánu za 3180Kč/4 osoby/7 nocí. Vybral jsem ho především kvůli ceně a hodnocení. Vyberte si ale samozřejmě ubytování dle svých preferencí a představ. Cena se pak zvýší, ale stejně bude zhruba na polovině toho, co stojí zájezdy přes cestovní kanceláře.

 

 

 

 

Kalábrie z Vídně na 8 dní pro partu či rodinu za 2050Kč! (letenky + ubytování)

2 komentáře u „Kalábrie z Vídně na 8 dní pro partu či rodinu za 2050Kč! (letenky + ubytování)

  • 22.6.2017 (16:28)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, stačí v kterémkoliv emailu kliknout na “Odhlásit”

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!