Skvělých last minute letenek z Vídně do Kalábrie za 1600Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. I když je součástí tip na hotel, více bych vám doporučoval si Kalábrii projet a brát si ubytování při cestě. To už je ale na cílech a prioritách každého čtenáře :). Pokud se pro tuto dovolenou rozhodnete, s nákupem letenek neváhejte ani minutu, budou rychle pryč.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete autobusy StudentAgency.

 

Letenky Vídeň – Lamezia Terme – Víden za 59€ na datum 3. – 10. července rezervujte zde >>

 

 

Itálie

 

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, které vám bude stačit víc jak bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Jak jsem již psal výše, jednou možností je zapůjčit si auto přes RentalCars a Kalábrii projet. Je nádherná a zážitky za to jistě budou stát. Dobře to ale zvažte, pokud si za volantem příliš nevěříte. Předpisy v této oblasti fungují spíše jako doporučení a tak očekávejte nečekané. Pro zkušeného řidiče to není nic, co by nešlo zvládnout, ale berte to do úvahy a rozhlížejte se i na světelných křižovatkách, kontrolujte zda něco nejede i z jednosměrky v protisměru atd.

 

Všechna ubytování v tento datum, naleznete zde >>

 

Ceny začínají na 2600Kč/osobu/pobyt a např. v tomto ubytování přímo na pláži se můžete ubytovat za 3100Kč/osobu/pobyt i se snídaní. Jde o skromné, ale čisté a fantasticky hodnocené ubytování.

 

At už si vyberete jakýkoliv hotel a nebudete si půjčovat auto, použijte pro zjištění dopravy k hotelu aplikaci mapy.levnocestovani.cz.

 

Kalábrie (Itálie) na 8 dní za 4100Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!