Do krásné Kalábrie v Itálii vás zavede náš dnešní tip na last minute dovolenou s odletem z Brna, či Ostravy. Jde o dovolenou individuální, je tedy na vás, zda si koupíte zpáteční letenky za 2990Kč a Kalábrii si projedete, nebo si vyberete hotel u pláže. Odlet je s Čedokem již zítra, 1.9.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky můžete zakoupit zde >>

 

 

 

 

Jak jsem již psal výše, jednou možností je zapůjčit si auto a Kalábrii projet. Je nádherná a zážitky za to jistě budou stát. Dobře to ale zvažte, pokud si za volantem příliš nevěříte. Předpisy v této oblasti fungují spíše jako doporučení a tak očekávejte nečekané. Pro zkušeného řidiče to není nic, co by nešlo zvládnout, ale berte to do úvahy a rozhlížejte se i na světelných křižovatkách, kontrolujte zda něco nejede i z jednosměrky v protisměru atd.

 

Pokud se rozhodnete strávit dovolenou v hotelu u moře, výběr všech hotelů v oblasti srovnaných dle ceny naleznete zde >>

 

Velice zajímavě vypadá tento hotel za 2800Kč/týden/os. Za dopravu z letiště k němu zaplatíte 100 – 150Kč. Cestu, včetně jízdních řádů, naleznete zde.  Zvlášt cesta vlakem podél pobřežím může být skvělým zážitkem, pokud máte děti, nebo víno :).

 

Levné ubytování Kalábrie

 

 

Obě možnosti můžete samozřejmě různě nakombinovat a Kalábrii si jak projet, tak ji strávit v hotelu u pláže. To už je zcela na vás.

 

Kalábrie (Itálie) na 8 dní za 5790Kč (letenky + pobyt)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!