Do krásné Kalábrie v Itálii vás zavede náš dnešní tip na last minute dovolenou s odletem z Prahy. Jde o dovolenou individuální, je tedy na vás, zda si koupíte zpáteční letenky za 3190Kč a Kalábrii si projedete, nebo si vyberete hotel u pláže. Odlet je s Čedokem v termínu 22. – 29.9. Jde o charterový let, tzn. prodej míst, které Čedok nevyužije pro lidi, kteří s ním jedou na dovolenou. Zavazadla a servis v letadle máte tedy 100% stejný, jako byste letěli přes CK.

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky můžete zakoupit zde >>

 

Akční letenky

 

 

Pokud potřebujete více letenek, učinte tak kliknutím na „Přidat pokoj“ :D. Žádný smysl to nedává, ale je to tak 🙂

 

Jak jsem již psal výše, jednou možností je zapůjčit si auto a Kalábrii projet. Je nádherná a zážitky za to jistě budou stát. Dobře to ale zvažte, pokud si za volantem příliš nevěříte. Předpisy v této oblasti fungují spíše jako doporučení a tak očekávejte nečekané. Pro zkušeného řidiče to není nic, co by nešlo zvládnout, ale berte to do úvahy a rozhlížejte se i na světelných křižovatkách, kontrolujte zda něco nejede i z jednosměrky v protisměru atd.

 

Velice zajímavě vypadá tento 4*, skvěle hodnocený hotel za 2350Kč/týden/os. Za dopravu z letiště k němu zaplatíte 100 – 150Kč. Cestu, včetně jízdních řádů, naleznete zde.

 

sa

 

Obě možnosti můžete samozřejmě různě nakombinovat a Kalábrii si jak projet, tak ji strávit v hotelu u pláže. To už je zcela na vás.

 

 

Kalábrie (Itálie) na 8 dní ve skvělém 4* hotelu za 5490Kč (letecky z/do Prahy)
Štítky:                        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!