Levných letenek do Kalábrie za 1300Kč využijeme k dalšímu levnocestovatelskému tipu. Spojil jsem je pro názornost s velmi dobře hodnoceným ubytováním (9,6 z 10) 900 metrů od soukromé pláže. V areálu ubytování najdete víceúčelový kurt, kde si můžete zahrát volejbal, fotbal a tenis. Nechybí ani bazén, bowlingová dráha a stolní tenis. Zájezdy do Kalábrie přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Odlet i přílet bude z Lipska, kam se dostanete vlastním automobilem, případně pak se společností Flixbus (průvodce Lipskem naleznete zde).

 

Jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady, tedy včetně cesty z/na letiště, dopravy na místě, stravy atd. Zvýšenou pozornost věnujte brzkému odletu z Lipska (5:30).

 

Auto si můžete pronajmout přes Rentalcars přímo na letišti. Není drahé, pouze berte v potaz, že silniční pravidla se nedodržují tak, jako u nás a čekejte nečekané. ?

 

 

Letenky Lipsko – Lamezia Terme – Lipsko za 48€ na termín 6. – 13. května můžete zarezervovat zde >>

 

 

 

Všechny hotely v Kalábrii na toto datum, naleznete zde >>

Alternativně můžete využít naší slevu 725Kč a ubytovat se přes Airbnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině na své první ubytování dražší cca 2000Kč.

 

Já pro názornost tentokrát vybral Residence La Giungla. Je to zejména kvůli hodnocení, které je “Naprosto výjimečné”. Ve 2 lidech vás vyjde na 3200Kč/osobu, ve 4 na 2525Kč/osobu a pobyt.

 

 

 
 
Kalábrie na 8 dní za 4490Kč! (skupina či rodina za 3850Kč)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!